KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16217081
nr 1621 7081
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1906, Stuga, 19x26 cm, yttermått inklusive ram: 24x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:03:21
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr